Praktiline stressihaldus firmadele

Praktiline stressihaldus firmadele

 

Stress on igapäevaelu tavaline osa. Probleem seisneb sellega toime tulemises. Pelgalt teadmised stressi kohta ei aita sellest võitu saada, lisaks tuleb on omandada ja kasutada ka praktilisi oskusi.

 

Stressi tekitavad igasugused negatiivsed asjad ja see võib vabalt ühelt inimeselt teisele levida. Igaüks tuleb toime kindla stressitasemega, kuid mida teha siis, kui meil on stressi rohkem, kui sellega toime suudame tulla?

 

Mõelge sellele:

  • Ühendkuningriigis on tööaeg viimase kümnendi jooksul tõusnud 20% ja puhkeaeg on vähenenud 32%.
  • Juhtidel kulub keskmiselt:

o      3 tundi iga päev vahelesegamistele,

o      kuni 3 tundi iga nädal oma laualt asjade otsimiseks ja

o      11 tundi nädalas koosolekutele.

  •  Täna tuleb hallata 600% rohkem informatsiooni kui 20 aastat tagasi.

 

Tööstressi suurendavad tähtajad, eelarvekärped, erimeelsused ja nõudlikud kliendid. Kuid inimene võib erinevatel põhjustel olla stressis juba tööle jõudes – haige laps, ummikud, pere majanduslik olukord, halvad uudised, jne.

 

Stressis töötaja:

  • suudab vähem keskenduda ja kulutab rohkem ülesande täitmisele,
  • teeb suurema tõenäosusega mõne vea, mis võib isegi õnnetuseni viia,
  • põhjustab suurema tõenäosusega stressi kaastöötajates.

 

Harvardi meditsiinikooli tervisearuanne (2013) soovitab hallata stressi läbi lõdvestuva tegevuse. Nad soovitavad inimestel õppida erinevaid tehnikaid nagu hingamisele keskendumine ja juhitud ettekujutamine. Enesehüpnoos e meditatsioon on ideaalne viis selle saavutamiseks.

 

Seminar

Seminar “Vabaks stressist” õperab autosugestsiooni keha ja vaimu lõdvestamiseks ning niiviisi stressist vabanemiseks, loovuse tõstmiseks ja keskendumisvõime parandamiseks. Seminaril õpetatakse ka lihtsamaid töölauajooga venitusharjutusi. Osalistele tutvustatakse nende tehnikate tausta ja, mis veelgi olulisem, antakse piisavalt aega nende harjutamiseks, et seminarilt lahkudes eksisteeriks enesekindlus nende kasutamiseks töökohal. Kõik tehnikad ja harjutused on mõeldud töökohal kasutamiseks viie kuni kümne minuti jooksul, mis on sama pikk kui suitsupaus. Abiks tuleb ka nende kasutamine kodus.

 

Kui seminar on ideaalne ärirühmade jaoks, sobib see ka muudele huvitunud seltskondadele.

 

Täpsema informatsiooni või pakkumise saamiseks helistage +372 53038068 või saatke e-kiri aadressil info@hypnoterapeut.ee – palun ainult inglise keeles.

 

Keel: Kõik seansid toimuvad inglise keeles.

Seotud artiklid: