Regressioon eludevahelistesse eludesse

Regressioon eludevahelistesse eludesse

Paljud inimesed mõtlevad elulistele küsimustele nagu: Miks ma siin olen? Mis on minu elu eesmärk?

Praeguseni võisite arvata, et teil on vaja lihtsalt oma eluga edasi kulgeda ja sellest viimast võtta. Kuid inimeste jaoks, kes on vähem avatud mitme elu võimalusele, on elude vahelise elu seanss abiks järgnevas:

  • Saada aru, et hing elab edasi ka pärast surma.
  • Saada aru, et elus toimuval on oma põhjus.
  • Tuletada meelde käesoleva elu õppetund (elu eesmärk).
  • Saada aru, miks teatud inimesed teie elus on.
  • Õppida, et teil oli oma elus toimuva üle palju suurem kontroll, kui teile tunduda võis. Näitseks see, et olete mees või naine sõltub palju enamast kui kromosoomide jagunemisest.
  • Kohtuda nendega, kes aitasid teil spirituaalses dimensioonis praegust elu ette valmistada ja planeerida.
  • Saada teada, kuidas teil praeguses elus läheb.

Vastused neile küsimustele peituvad praeguse elu planeerimises, milleta tegelesite pärast eelmist elu ehk elude vahel.

 

Palun pange tähele: Elude vaheline elu ei ole teraapia vaid suurepärane võimalus õppimiseks. See on osutunud paeluvaks ja informatiivseks viisiks aitamaks klientidel läheneda oma elule palju positiivsemal moel. Kliendid enamasti ütlevad, et pärast eludevahelise elu seanssi on neil rohkem elutarkust, selgem siht ja tugevam rahu tunne oma elu suhtes.

Paljud inimesed on lugenud Michael Newtoni raamatuid (vaata http://www.near-death.com/reincarnation/research/michael-newton.html) ja on hakanud tundma selle elu olulise etapi kohta ja tahaksid seda ka omal nahal tunda. Nüüd on see võimalik.

 

Elude vahelise elu seanss

Kliendid peavad elude vahelise elu seansi ettevalmistamiseks läbima eelmiste elude regressiooni. Elude vahelise elu seanss ise leiab aset mõnel teisel päeval, sageli kohe järgmisel päeval.

Elude vahelise elu seanss kestab aga 3 – 4 tundi, kuid sõltuvalt saadud informatsiooni detailsusest võib see kestus olla pikem või lühem. Te maksate ainult kulunud aja eest.

 

Siin on eripakkumine neile, kes tahavad saada nii eelmiste elude kui elude vahelise elu regressiooni.

Kui reserveerite mõlemad seansid ja maksate kogu summa enne esimest seanssi (eelmise elu regressioon), siis maksate ainult viie tunni eest. Eelmise elu regressioon võib võtta kuni kaks ja pool tundi ning elude vahelise elu regressioon kuni neli tundi, seega võite säästa kuni 105 eurot.

Aja kokku leppimiseks võtke palun minuga ühendust.

 

Keel: Kõik seansid toimuvad inglise keeles.

 

Hüpnoteraapiaseansi broneerimiseks helistage +372 53038068 või saatke e-kiri aadressil info@hypnoterapeut.ee – palun ainult inglise keeles.