Regressioon eelmistesse eludesse

Regressioon eelmistesse eludesse

Paljud inimesed tahavad teada, kas neil on olnud elusid enne praegust, sest teadmised oma minevikust aitavad neil endeid paremini mõista. Nad võivad küsida järgmisi küsimusi:

  • Milline mu elu oli? Kas ma olin rikas või vaene? Kas ma olin mees või naine? Kuidas ma surin?
  • Kas ma tundsin kedagi praegusest elust? Kas selle pärast tundus mulle, et “mulle tundus juba esimesel kohtumisel nagu ma oleksin teda terve oma elu tundnud”?
  • Miks mind miski nii palju paelub või huvi pakub, nt mingi koht, keel, teatud oskus või soov millegi nimel võidelda (nt õiglus, keskkond, jne)?

 

Teisalt soovivad mõned teada, miks nende elus sünnib midagi, mida ei ole võimalik tavalisel viisil selgitada. Selle alla kuuluvad hirmud, millegi tegemise tung, valud, mida arstid seletada ei oska või korduvad mõtted, millel puudub tähendus. Mõnikord võib probleemi põhjus asuda eelmises elus aset leidnud sündmuses.

Lihtsustades võib öelda, et mistahes eelmistest eludest pärinevad lahendamata mõtted, emotsioonid või füüsilised sümptomid vajavad lahendamist. Regressioon eelmistesse eludesse kasutab hüpnoosi, et aidata teil oma enda mälu abil meelde tuletada olulisi eelmise elu sündmusi ja saada aru põhjustest. Seejärel saab vastava teraapia abiga hüpnoterapeut aidata kliendil olukorda lahendada ja nii vabastada klient käesolevat elu kammitseva probleemi haardest. Sageli on selle protsessi oluliseks osaks arusaamine ja andestus. Mõned minu kliendid on tulnud minu juurde järgmiste küsimustega:

  • Miks ma end nii rahutuna tunnen? Ja ta sai teada, et eelmises elus oli ta madrus, kes viibis harva kodus.
  • Miks ma nii vees olemist kardan? Tema eelmise elu saatuseks oli imikuna uppumine.
  • Miks on mul nii raske suhteid luua? Tema sai teada, et eelmises elus tapeti ta selle eest, et armus kellegisse, kellega ta ei tohtinud abielluda.
  • Miks ma ei saa sotsiaalselt läbi ühe teise naisterahvaga? Tema sai teada, et eelmises elus oli too inimene ta keskaegsel lahinguväljal tapnud?
  •  Miks tunnen ma end nii ebamugavalt koerte juuresolekul? Ta sai teada, et tema eelmine elu lõppes metsiku koerakarja rünnaku tõttu.
  • Miks kardan nii kohutavalt lendamist? Ta sai teada, et teda lasti lasti teises maailmasõjas lennukiga kaks korda alla.

Lisaks võib teile huvi pakkuda ka minu Elude vahelise elu veebileht.

 

Eelmistes elude regressiooni hinnakiri

Eelmiste elude regressiooni seanss kestab tavaliselt kaks kuni kaks ja pool tundi sõltuvalt tehtava töö hulgast. Te maksate ainult kulunud aja eest.

 

Siin on eripakkumine neile, kes tahavad saada nii eelmiste elude kui elude vahelise elu regressiooni.

Kui reserveerite mõlemad seansid ja maksate kogu summa enne esimest seanssi (eelmise elu regressioon), siis maksate ainult viie tunni eest. Eelmise elu regressioon võib võtta kuni kaks ja pool tundi ning elude vahelise elu regressioon kuni neli tundi, seega võite säästa kuni 75 eurot.

Aja kokku leppimiseks võtke palun minuga ühendust.

 

Regressioon eelmistesse eludesse on paljude klientide jaoks olnud viisiks iseendast ja oma elust paremini aru saamiseks ja probleemidega toime tulemiseks. Kui teil on probleeme, mis vajavad lahendamist või olete lihtsalt uudishimulik, siis konsultatsiooniaja kokkuleppimiseks helistage telefonil +372 53038068 või saatke e-kiri aadressil info@hypnoterapeut.ee – palun, ainult inglise keeles.

 

Keel: Kõik seansid toimuvad inglise keeles.

 

Selle seansi jaoks on võimalik kaasata eesti-inglise tõlki, mille eest tuleb maksta lisaks 25 eurot tunnis.

 

Regressiooni seansi broneerimiseks helistage +372 53038068 või saatke e-kiri aadressil info@hypnoterapeut.ee – palun ainult inglise keeles.

 

Esinemised: Kui soovite, et ma tuleksin rääkima teie grupile või tuttavatele eelmistest eludest ja elude vahelistest eludest, siis võtke minuga otse ühendust.