Kaalu langetamine

Kaalu langetamine

Iga natukese aja tagant ilmub mõni “uus idee” või “imedieet”, mis pakub näiliselt vastuseid kõigile kaalulangetamisega seotud küsimustele, kuni järgmise uue ideeni. Mida siis lõppudelõpuks uskuda? Ja mida tegema peaks?

 

Enamus uusi kaalulangetamise ideid on kinni selles, mida te sööte või on seotud treeninguga või parimal juhul mõlemaga. Mõlemad on olulised. Kuid üksinda on need ebapiisavad, sest ka kõige tugevama tahtejõuga inimene ei ole pikemas perspektiivis edukas. Suurem osa läbi kukkumisi on põhjustatud sellest, et inimesed ei pea kinni oma dieedi või treeningu režiimist, nende käitumine veab neid alt.

 

Selleks, et olla kaalulangetamises edukas ka pikemas perspektiivis, peate nägema, mis juhib teie käitumist, teie harjumusi ja teie ihasid – vastus sellele peitub teie mõtlemises.

 

Igal käitumisel on oma põhjus: käitumise ja harjumuse muutmiseks tuleb muuta ka mõtlemist. Nagu kõik mõtted, asuvad ka kasutud mõtted alateadvuses, seega pole te tõenäoliselt neist ise üldse teadlikud. Kui teie “blokeerivate” ja “saboteerivate” mõtetega ei tegeleta, siis jätkavad nad teie käitumise juhtimist ning vana ülesöömise harjumus tõstab varsti uuesti pead, mis on ka nii paljude dieetide ebaõnnestumise põhjuseks.

 

Hüpnoos on ideaalne viis teie kasutute mõtete leidmiseks ja nendega tegelemiseks. See on ka palju lihtsamaks viisiks harjumuste muutmiseks ja ihadest võitu saamiseks. Teie ülimaks kaalulangetuse eesmärgiks pole mitte oma ideaalkaalu saavutada, vaid ka seda säilitada. See on võimalik vaid läbi uut moodi mõtlemise ja uute harjumuste, mis käivad koos hea dieedi ja treeninguga.

 

Milline on teie motivatsioon kaalu langetamiseks? Olla tervem? Näha olulisel sündmusel parem välja? Tunda ennast rannas enesekindlamalt? Kanda taas suurepäraseid riideid? Muuta lihtsamaks oma lemmik spordiala? Eesmärgist sõltumata aitab see programm teil seda saavutada.

 

Kaalu langetamisprogramm

See kaheksatunnine programm toimub kuue seansi jooksul. See programm õpetab teile oskusi, mis on vajalikud protsessi kontrolli alla saamiseks ja te võite neid tehnikaid kasutada ka pärast kuue nädala möödumist.  See tähendab ka seda, et kogu au muudatuste eest jääb teile.

 

Programm algab ühetunnise tasuta kohtumisega, mis selgitab teile programmi sisu.

 

Edu

Seda programmi on Inglismaal kasutatud juba üle 15 aasta. Selle edukus on praktiliselt 100% nende klientide puhul, kes teevad kõike nii, nagu programm seda neilt nõuab.

 

Esimene edu märk, ehk kaalu alanemine, muutub märgatavaks teise seansi järel. Samas on edu aluseks järgnevad nõudmised kliendile:

  • kõigi kuue seansi läbimine,
  • kogu antud kodutöö tegemine,
  • meelekindlus programm edukalt läbida.

 

Keel: Kõik seansid toimuvad inglise keeles.

 

Hüpnoteraapiaseansi broneerimiseks helistage +372 53038068 või saatke e-kiri aadressil info@hypnoterapeut.ee – palun ainult inglise keeles.