Mille puhul hüpnoteraapia aitab

Mille puhul hüpnoteraapia aitab

 

Hüpnoteraapia võib aidata kõigis eluvaldkondades, kus teie teadvus mängus on. Sellel saidil on teisi lehti, mis tegelevad eraldi probleemidega, nagu näiteks suitsetamisest loobumine, kaalulangetus, regressioon eelmistesse eludesse ja elude vahele, seega lugege kindlasti ka neid.

 

Muud teemad, mille puhul ma olen klientide aitamiseks hüpnoteraapiat kasutanud on:

 

  • Stressihaldus – kuidas stressiga hakkama saada ja mis on selle põhjused
  • Hirmude ületamine Mistahes hirmud takistavad täisväärtusliku elu elamist. On lausa hämmastav kui paljudel inimestel on hirm avaliku esinemise või lendamise ees. Hirmud või ärevushood painavad meid eksamitel koolis ja ülikoolis või ka autokoolis ning võivad pärssida teie tulemusi. Kliendid on minu juurde tulnud ka seepärast, et nad kardavad hambaarsti, laval esinemist, ämblikke või liikluses sõitmist.
  • Sotsiaalsed foobiad On võimalik, et tunnete kimbatuses olevat või enesekindluse puudust, kui olete teiste inimeste seltskonnas või muretsete selle pärast, mida teised teist mõtlevad. Mõnede inimeste puhul viib see lausa punastamiseni. Hüpnoteraapia aitab teil neist hirmudest vabaneda ja nautida kõiki sotsiaalseid olukordi senisest enam.
  • Harjumuste muutmine Harjumuste tekkimiseks kulub kaua aega, kuid võttes kasutusele oma mõttejõu, võite teid või teisi inimesi häirivate harjumus kiirelt muuta. Muutke harjumused, nagu näiteks küünte närimine ja millegi pidev edasi lükkamine, eilseks päevaks. Tervislikemate harjumuste arendamine võib olla ka näiteks unetusest vabanemiseks.
  • Eesmärkide saavutamine Hüpnoteraapia aitab teil tõsta motivatsiooni ja loovust, parandada kontsentratsioonivõimet, otsustusvõimet ja parandada teie edukust.
  • Süütundest vabanemine, leinaga toime tulemine või lõppenud suhtest üle saamine.
  • Operatsioon Keha ja teadvuse vahel olev tugev side tähendab, et taastumise ja paranemise oluliseks faktoriks on positiivne meelestatud operatsiooni suhtes. Uuringud näitavad, et patsiendid, kellele enne operatsiooni tehakse hüpnoteraapia seanss stressi vähendamiseks ja positiivse meeleseisundi suurendamiseks, paranevad operatsioonist kiiremini ja neil on vähem operatsioonijärgseid tüsistusi.
  • Oskuste ja suhtumise parandamine Hüpnoteraapiat saab kasutada mälu, õppimise, viha vaos hoidmise ja enesekindluse parandamiseks. See aitab parandada ka suhtumist, mida seostatakse positiivse mõtlemise, eneseusalduse ja edukusega.

 

Need on vaid mõned probleemidest, mille puhul hüpnoteraapia aidata võib. Juhul kui otsite abi mõnest teisest murest vabanemiseks, siis võtke kindlasti minuga ühendust, et näha kas selles võib abi olla hüpnoteraapiast.

 

Pidage meeles: Toetava teraapiana toimib hüpnoteraapia koos teid raviva arstiga, mitte tema asemel. Seepärast, kui on alust arvata, et teie tervislik probleem on seotud teise teid vaevava murega, siis peab teil olema oma arstilt tõend, millel on kirjas luba hüpnoteraapia kasutamiseks.

 

Keel: Kõik seansid toimuvad inglise keeles.

 

Hüpnoteraapiaseansi broneerimiseks helistage +372 53038068 või saatke e-kiri aadressil info@hypnoterapeut.ee – palun ainult inglise keeles.